arrow_upward

Seksualność jest obszarem kojarzonym z intymnością, ale i wstydliwością, zażenowaniem, czasem zgorszeniem. Co jednak może dziwić biorąc pod uwagę, że towarzyszy nam od chwili poczęcia, i właściwie dzięki seksualności człowieka, może do tego poczęcia dojść. Seksualność wpływa na jakość ogólnego funkcjonowania, dopełnia relacji w związkach lub stanowi o jego rozpadach. Satysfakcjonujące życie seksualne często determinuje sukcesy i powodzenie w innych dziedzinach, czyni nas pogodniejszymi, otwartymi na ludzi, dopełnia poczucie spełnienia. Sprawia, że na świecie pojawiają się dzieci, tworzymy rodziny.

Zatem, gdy pojawiają się jakiekolwiek trudności w tym obszarze, zarówno u kobiety, jak i u mężczyzny, to warto skorzystać z porad specjalisty seksuologa.

Seksualność dotyczy także dzieci, na przykład, gdy obserwujemy zachowania masturbacyjne u kilkulatków, a eksploduje u nastolatków podczas okresu dojrzewania. Warto sięgnąć do źródeł rzetelnej wiedzy u specjalisty, gdy pojawia się niepokój związany z zrachowaniami seksualnymi, gdy zaczynamy, jako rodzice, pytać się o granice "normalności" w przejawianiu się seksualności u dzieci.

Porada seksuologa to także edukacja seksualna dla młodzieży i dorosłych.

OFERTA

"Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej."

ALICE MILLER

ZESPÓŁ

Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii stworzyliśmy, aby w jednym miejscu mógł pracować zespół specjalistów, którzy swoją pomocą obejmują różne obszary funkcjonowania człowieka.

Dagmara
Derwich-Grzegorzewska

psycholog, psychoterapeuta

ZOBACZ

Ewa
Karmolińska-Jagodzik

psycholog, pedagog, terapeuta

ZOBACZ

Anna
Sprutta-Szymlet

psycholog

ZOBACZ

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ i PSYCHOTERAPII

ul. Średnia 11, 64-100 Leszno

www.cppip-leszno.pl

www.psycholog.leszno.pl

markunread sekretariat@www.cppip-leszno.pl


Wybierz specjalistę i zadzwoń do niego aby umówić wizytę