arrow_upward

Terapia pedagogiczna - u jej podstaw leży diagnoza pedagogiczna trudności dziecka, często związanych z niepowodzeniami szkolnymi, trudnościami w uczeniu się, powstawaniem zaległości a w konsekwencji narastaniem frustracji dziecka i rodziców, niechęci dziecka do chodzenia do szkoły, poczucie bycia gorszym wśród rówieśników. Terapia pedagogiczna ma na celu eliminowanie niepowodzeń szkolnych, wyrównywanie wiadomości szkolnych, usprawnianie funkcji psychomotorycznych, stymulowanie rozwoju dziecka.Praca pedagoga to również wspieranie dziecka z ADHD, zmniejszanie objawów nadpobudliwości, redukcja napięcia, trening koncentracji uwagi.

Terapia pedagogiczna - to także sprawdzone metody terapii dysleksji, dysgrafii, dysortografii. Pedagodzy pracujący w naszym CENTRUM to osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy z dziećmi z deficytami rozwojowymi, z dziećmi niepełnosprawnymi, przewlekle chorymi. Dla każdego dziecka zgłaszającego się do Centrum przygotowywany jest indywidualny plan terapii dostosowany do jego potrzeb i możliwości.

OFERTA

"Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej."

ALICE MILLER

ZESPÓŁ

Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii stworzyliśmy, aby w jednym miejscu mógł pracować zespół specjalistów, którzy swoją pomocą obejmują różne obszary funkcjonowania człowieka.

Dagmara
Derwich-Grzegorzewska

psycholog, psychoterapeuta

ZOBACZ

Ewa
Karmolińska-Jagodzik

psycholog, pedagog, terapeuta

ZOBACZ

Anna
Sprutta-Szymlet

psycholog

ZOBACZ

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ i PSYCHOTERAPII

ul. Średnia 11, 64-100 Leszno

www.cppip-leszno.pl

www.psycholog.leszno.pl

markunread sekretariat@www.cppip-leszno.pl


Wybierz specjalistę i zadzwoń do niego aby umówić wizytę